پاساژ امجد | قطعات الکترونیک | تجهیزات الکترونیک | ابزار الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بعد از پل حافظ، پاساژ امجد

جام جم الکترونیک

جام جم الکترونیک

جم ترونیک فرزند تجاریِ فروشگاه جام جم الکترونیک است که بیش از بیست سال به تامین و توزیع قطعات الکترونیک، ماژول های الکترونیک، لوازم جانبی الکترونیک، لوازم مصرفی الکترونیک و ابزارهای الکترونیک و سایر نیازمندیهای فعالان الکترونیک اقدام می کند.

فروشگاه جام جم الکترونیک در سال 1379 در طبقه همکف پاساژ امجد، افتتاح شد و اکنون پس از گذشت بیش از بیست سال به عنوان یک فروشگاه شناخته شده به خصوص در حوزه ماژول های الکترونیک به فعالیت خود ادامه می دهد.

فلسفه وجودی فروشگاه جام جم الکترونیک، تامین، پشتیبانی، تدارک و لجستیک نیازهای علاقمندان صنعت الکترونیک بوده و هست. اما از آنجایی که فروش حضوری با محدودیت هایی از جمله محدودیت مکان و زمان مواجه است. هم بنیانگذاران فروشگاه جام جم الکترونیک که از خبرگان این صنعت می باشند، پروژه ای را تعریف کردند که خدمات فروشگاه جام جم الکترونیک محدود به مکان و زمان نباشد. بر این اساس ایده جم ترونیک به عنوان فرزند تجاری فروشگاه جام جم الکترونیک پدیدار شد.

شما در جم ترونیک می توانید به آسانی میان هزاران محصول الکترونیک از قطعه تا ماژول و از ابزار تا لوازم جانبی و مصرفی بگردید، مقایسه کنید، از اطلاعات فنی هر کالا با خبر شوید و بر اساس نیاز خود اقدام به خرید آن کنید.

آدرس سایت : جام جم الکترونیک

درباره ساختمان امجد

پاساژ امجد در سال 1377، در زمینی به مساحت 12000 متر مربع ، با بنای اسکلت فلزی و نمای سنگ، ساخته شد و دارای 3 طبقه تجاری و یک طبقه اداری است. طبقات منفی یک، همکف ، اول ، دوم  و سوم تجاری بورس الکترونیک ؛ طبقه چهارم، بورس الکترونیک و اداری است. در مجموع 170 فروشگاه تجاری در این پاساژ فعالیت می کنند . ویژگی خاص این پاساژ عرضه قطعات الکترونیک است.

آدرس پاساژ امجد

آدرس : تهران خیابان جمهوری ، بعد از پل حافظ ، پاساژ امجد
ساعت کار : 9 صبح الی 7 بعد از ظهر - پنجشنبه ها تا 2 بعد از ظهر